Відбувся І Всеукраїнський вернісаж-практикум для вчителів економіки і викладачів підприємницьких дисциплін

09 лютого 2018 року у м. Києві на базі державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся І Всеукраїнський вернісаж-практикум для вчителів економіки і викладачів підприємницьких дисциплін «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму».

Завдячуючи начальнику управління освіти Міської ради міста Кропивницького Ларисі Костенко, семеро вчителів освітніх закладів міста, учасники дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва» і методист центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти В.Шутурмінська мали змогу долучитися до роботи форуму. А вчителі Задорожній О.В., Пустовойт С.С., Шило О.А. підготували та провели майстер-класи з проблеми «Досвід реалізації уроків підприємливості для 8-9 класів, регіональних турнірів і літніх бізнес-таборів у Кропивницькому».

10 лютого 2018 року делегація взяла участь у тренінгу від Британської Ради Active Citizens з проблеми «Активні громадяни». Глибина та різнобіччя піднятих питань на тренінгу, дали можливість розширити знання та вміння вчителів міста Кропивницького.

Неймовірних два дні, насичені емоціями, думками, переживаннями і вдячністю. Всі, хто приймав участь, стали єдиною командою і задумалися над майбутнім кожного з нас і наших громад.

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.